سرمایه گذاری و مشارکت

هلدینگ امید جوانان بواسطه فعالیت و شناخت در بازار سرمایه و با بهرمندی از سرمایه های سرگردان و استفاده از مدل های جذب سرمایه ، جهت اجرا و راه اندازی طرحهای بزرگ و سازنده کشور و تبدیل آنها به سرمایه های ماندگار و با رشد مستمر، اقدام به اصلاح ساختار و پس از آن تزریق سرمایه به طرح ها و پروژه های توجیه پذیر از طرق مختلف به شرح زیر می کند:

1. بوجودآوردن امکان مشارکت عمومی در طرحهای زیربنایی و بزرگ بخشهای تولیدی ‌، ازطریق سرمایه گذاری در طرحها با بهرمندی از سرمایه های عمومی و سهام پروژه

2. معرفی پروژه ها جهت سرمایه گذاری در بخشهای مولد اقتصادی و تولید، ابنیه و ساختمان.

3. جذب سرمایه های سرگردان و فراهم آوردن امکان کسب درآمد عادلانه برای سرمایه گذاران با مشارکت سرمایه گذاری در طرحها و سایر موارد دیگری که بنا به مصلحت و تشخیص هیات مدیره درقالب موضوعات در اساسنامه شرکت به تصویب رسیده باشد.

4. مشارکت در پروژه ها و طرح های اقتصادی و تولیدی و بازرگانی از طریق شرکتهای تابعه .

 

لطفاً در صورتی که پروژه شما جزء پروژه های واگذاری دولت می باشد، قبل از تکمبل فرم زیر فایل مربوط به پروژه های دولتی موجود در مقالات را مطالعه نمایید.

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.