مدل های همکاری با شرکت هلدینگ توسعه ورزش امید جوانان

شرکت هلدینگ امید جوانان به منظور پیشبرد اهداف خود در خصوص همکاری با افراد حقیقی و حقوقی راهبردهای شفاف و روشنی دارد که با تدوین دقیق آنها توانسته است به صورت مؤثر و مطلوب عملکرد خود را نشان دهد. این راهبردها در قالب سه مدل همکاری شکل گرفته است. تمام افراد متخصص علاقمند به فعالیت در این شرکت، با اقتضای شرایط خود و شرکت هر کدام از این مدل ها را برای همکاری میتوانند انتخاب نمایند.

شرح مدل های همکاری به صورت ذیل می باشد:

الف: قرارداد

در مدل همکاری از نوع قرارداد طرفین به صورت کاملاً برنده – برنده بدون هیچگونه رقابتی با یکدیگر وارد قرارداد شده و طبق توافق طرفین با تشریک مساعی و همکاری در فعالیت ها و ارائه خدمات موجبات افزایش سود را برای یکدیگر فراهم می سازند.

ب: ساختار مشترک

در مدل ساختار مشترک واحدهای کسب و کار که به طور مستقیم و مستقل به تولید و عرضه محصولات و خدمات می پردازند و همچنین مستقیماً با افراد حقیقی و حقوقی سروکار دارند به منظور تأمین نیازهای خود و نیازهای شرکت ما ، ساختاری مشترک راه اندازی می نمایند و از مزایای شرکت های تابعه هلدینگ بهره می برند.

این مزایا شامل دسترسی به سرمایه گذاری های ارزان تر و تأمین سرمایه ،افزایش کارایی شرکتهای تابعه به دلیل عرضه برخی خدمات پشتیبانی، استفاده از شهرت و نام تجاری معتبر،ایجاد هم افزایی با سایر شرکت ها ،توسعه کسب و کار ، استفاده از قدرت اتحاد و یکپارچگی،خدمات و عملیات مشترک،افزایش ارزش سهام شرکتهای تابعه و ... می باشد.

ج : مدل سرمایه ای

این مدل از همکاری متعلق به افرادی است که تمایل دارند در سطح بالاتری از کسب و کار و سرمایه گذاری با شرکت امید جوانان همکاری داشته باشند؛که خودِ این مدل همکاری دو نوع دسترسی به ساختار اصلی شرکت و همچنین ورود به بازار سرمایه به صورت کلان و گسترده را به همکاران و شرکای ما می دهد. این مدل از همکاری هدف و انگیزه بالاتری نسبت به مدل های پیش رو دارد.

شرکت هلدینگ امید جوانان در نظر دارد با هدف حضور افراد حقیقی و حقوقی درنهاد مالی خودِ شرکت در رشد بازارسرمایه و اقتصاد کشورتأثیر چشمگیری داشته باشد و شراکت خود را با این افراد گسترش دهد.

در خصوص همکاری اخیر، افراد همکار و شرکای ما از مزایای زیاد این شرکت ذینفع خواهند بود. در این خصوص شرکت تمایل دارد که در حال حاضر نقطه ی عطف اهداف و چشم انداز های خود را به صورت کاملاٌ حرفه ای و دقیق، مشروط به برقراری یک سری اقدامات در قالب جزئیات مدون و مشخص به سمع و نظر همکاران خود برساند.

در صورت تمایل به انتخاب هر کدام از این مدل های همکاری میتوانید فیلد ها را کامل نموده و ارسال بفرمایید و یا از طریق راههای ارتیاطی شرکت با ما در تماس باشید.

با تشکر

شرکت امید جوانان

 

نام شخص حقیقی/حقوقی : *  

نام مدیر عامل :

شناسه ملی/کد ملی : *  

شماره ثبت/شماره شناسنامه : *  

تاریخ و محل ثبت : *  

کد اقتصادی :

زمینه فعالیت : *  

تلفن تماس : *  

پست الکترونیک :

آدرس :

شرح رزومه : *  

آپلود رزومه : *  

شرح درخواست و همکاری: *  

در تماس باشید

آدرس :   مجتمع بین الحرمین ، بلوک A ، طبقه 1 ، واحد A20

تلفن :      1101 333 0902                

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

در صورتیکه به اطلاعات بیشتری درباره مجموعه امیدجوانان، خدمات و یا سرمایه گذاری

نیاز دارید، کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگویی و انجام هماهنگی‌های لازم هستند.