معاونت گردشگری ( شرکت طبیعت پردازان ورزنده شیراز):

شرکت طبیعت­ پردازان ورزنده شیراز از قدیمی ­ترین شرکت ­های هلدینگ می­ باشد که به عنوان معاونت گردشگری هلدینگ فعالیت می کند. این شرکت با حضور نیروهای متخصص، متعهد، مجرب­ترین راهنمای گردشگران و مشاوران در زمینه‌ی گردشگری در سال 1385 به شماره ثبت 20383 تأسیس شد و فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1398 آغاز نمود. معاونت گردشگری با پیش­بینی زمینه ­هایی همچون حمل و نقل،  اقامتی، صنایع دستی، هنری، میراث فرهنگی، تفریحی و بین ­الملل قصد دارد خدمات گسترده ­ای را در اختیار مردم عزیزمان قرار دهد.

چشم ­انداز:

 ما به عنوان یک سازمان خلاق، پویا و نوآور با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت رفاهی با هدف توسعه فرهنگ گردشگری (شناخت فرهنگ و تمدن ایرانی و فرهنگ ملل مختلف)، ایجاد آرامش فكري، ايجاد تعادل و آسايش در زندگي اجتماعي و با رعایت اصول توسعه پایدار و اقتصاد سبز در تلاشیم تا شما بهترین لحظات زندگی­تان را تجربه نمایید.

 

اهداف و مأموریت:

در راستای اهداف هلدینگ گردشگری برای توسعه پایدار مبتنی بر اصولی است که برخی از آنها عبارتند از: انجام تحقیق و پژوهش، استفاده از ماهیت پایدارگونه منابع، کاهش مصرف بی‌رویه و جلوگیری از اتلاف منابع، حفظ تنوع محیطی، برنامه‌ریزی راهبردی محلی و ملی، حمایت از نظام اقتصاد محلی، مشارکت جوامع محلی، مشاوره با افراد ذی‌نفع و عامه مردم، آموزش مستمر و بازاریابی در حوزه صنعت گردشگری و توانمندسازی جوامع محلی. همچنین مشارکت با بخش غیردولتی به منظور انجام طرح ها و پروژه‌ های مرتبط با موضوع فعالیت شرکت و توجه به زیرساخت های موجود و ریشه یابی دقیق از دیگر اهداف این مجموعه می­ باشد.

 

 

  شماره ثبت: 20383

  شناسه ملی: 10530324436

  تاریخ ثبت: 1385/09/20

  سرمایه:  2.001.000.000 ریال

  مدیرعامل: آقای حبیب اله یزدانی

  میزان مشارکت هلدینگ: 47%

 

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.