معاونت پزشکی و سلامت ( شرکت پویا سلامت راشا):

معاونت پزشکی و سلامت پیشرو در ارائه خدمات سلامت جسم و سلامت روان در راستای اهداف هلدینگ امید جوانان با چشم ­انداز آینده­ ای ایده ­آل که تهدیدها را به فرصت و نقاط ضعف را به قوت تبدیل می­ کند در سال 1399 با شماره ثبت 53796 به صورت رسمی فعالیتش را آغاز نمود. هدف اصلی این معاونت جسم و روان سالم است. که تمامی فعالیت ­های خود را در جهت تحقق این اهداف استوار کرده است و طبق چارت سازمانی اهداف را پیش می­ برد. داشتن شهر پاک، سالم، شاد و... مهم ترین هدف هلدینگ که رابطه مستقیم با این معاونت دارد.

این معاونت فعال در 2 حوزه پزشکی و شاخه های مرتبط (پزشکی، پیراپزشکی، تجهیزات پزشکی و توریسم درمانی) و روانشناسی و شاخه های وابسته ( روانشناسی، روانپزشکی، آسیب های اجتماعی ) و بخش بین­ الملل فعالیت دارد. این معاونت به صورت قراردادی یا ساختار مشترک با برندترین متخصصان ایران و خارج از ایران، بیمارستان­ ها، درمانگاه­ ها، کلینیک­ ها، ارگان ­های دولتی، شرکت­ های خصوصی، دانشگاه ­ها و ... در حال همکاری می­ باشد. از طریق برگزاری دوره­ های آموزشی نیروی متخصص و پرتوان را جهت همکاری و اشتغال بعد از انجام مراحل گزینش جذب کار می­ نمایند. 

 

  شماره ثبت: 53796

  شناسه ملی: 14009542251

  سرمایه:  1.000.000 ریال

  مدیرعامل: جناب آقای پویا یزدانی

  میزان مشارکت هلدینگ: 44 %

 

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.