پردیس اقتصادی فرا سرمایه در سال 1398 با هدف فعالیت در عرصه های مختلف اقتصادی با  شماره 52364 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری شیراز به ثبت رسید و عملا فعالیت های خود را از با ورود به ساختار شرکت توسعه ورزش امید جوانان بمنظور پیاده سازی و مدیریت طرح ها و پروژه های اقتصادی این شرکت بعنوان معاونت اقتصادی- بازرگانی در اسفند ماه سال 1399 آغاز کرد. 

ماموریت: این شرکت ماموریت دارد از طریق شناسایی شرکت های فعال و سودساز با ارائه طرح های اقتصادی بومی شده و ارائه برنامه جهت ورود به بازار سرمایه شامل تامین مالی، سرمایه گذاری و جذب فرصت های جدید در راستای مدیریت ریسک مشتریان به صورت متمایز و متمرکز، موجبات رشد و افزایش ثروت مشتریان و سهامداران خود را فراهم و توسعه مالی کشور را تسهیل نماید.

موضوعات فعالیت شرکت پردیس اقتصادی فراسرمایه
موضوع فعاليت اصلی شركت عبارت است از: انجام فعالیت های اقتصادی،اعمال مدیریت، هدایت و رهبری، تعیین راهبرد، ارائه خدمات و برنامه ریزی بلندمدت و میان مدت برای اجرا و استفاده از طرح ها و پروژه های اقتصادی خرد وکلان. اراِئه مشاوره و خدمات مدیریتی ، به شرکت ها و واحدهای زیر مجموعه به منظور افزایش بازدهی و بهره وری و استفاده مطلوب از امکانات آن ها. مشارکت(حقوقی و مدنی) با سازمان ها، مؤسسات و شرکت های اقتصادی در طرح ها و پروژه اقتصاد کلان کشوری . خرید، بازسازی، نوسازی و راه اندازی انواع شرکت ها و موسسات
مشارکت در تشکیل انواع شرکت ها و موسسات . مشارکت در طرح ها و پروژه های کلان به منظور کسب درامد اقتصادی. برنامه ریزی طرح های توسعه ای، مشارکت، سرمایه گذاری، بودجه بندی، تامین نقدینگی و ارائه مدل های تامین مالی در شرکت ها و پروژه های خرد تا فوق کلان. 
پذيره‌نويسی، تعهد پذيره‌نويسی و تعهد خريد اوراق بهادار در عرضه‌هاي ثانويه در حد امكانات مالی خود يا از طريق نهادهای مرتبط.

  شماره ثبت: 52364

  شناسه ملی: 14009041886

  سرمایه:  1.000.000 ریال

  مدیرعامل: مهندس حمید نقاش

  میزان مشارکت هلدینگ: 44% 

  ایمیل:  eco.farasarmaye@gmail.com

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.