معاونت برندینگ (شرکت منشور هنر بامداد):

معاونت تبلیغات و برندینگ مجموعه امیدجوانان با هدف جایگاه­ سازی و ایجاد ذهنیتی فراتر از برند در ذهن مخاطب اقدام به جذب پروژه، نیروی متخصص و سرمایه در سطح مجموعه و سایر معاونت­ ها می ­نماید. تیم ­های فروش حرفه ­ای این معاونت متشکل از متخصصینی است که در هر حوزه به شکل مستقل فعالیت می ­نمایند. زیرساخت­ های این معاونت شامل تبلیغات و تولید محتوا، بازاریابی و فروش و برگزاری همایش و سمینار است که هر کدام به صورت شرکت­ های مستقل از توابع معاونت تبلیغات و برندینگ مجموعه امیدجوانان می ­باشند. کل فعالیت های چارت سازمانی در راستای اهداف برندینگ شکل گرفته است که از بسته ­های مختلف رسانه ­ای مانند صدا و سیما و پلتفرم های اجتماعی تا تبلیغات دیجیتالی فروش را به صورت حرفه­ای و تخصصی ایجاد می­ نماید.

مأموریت:

 مأموریت اصلی این بخش شامل تدوین استراتژی­ ها و برنامه ­های بازاریابی هلدینگ، شناسایی مشتریان و انتظارات آن­ها، سیاست ­گذاری و سازماندهی فرآیند فروش شرکت می ­باشد. مدیریت تبلیغات و برندینگ متولی ارتباط با مشتریان و مشارکت ­های شرکت بر اساس سیاس ت­ها و راهبردهای ابلاغی به عنوان یک بازوی قوی و حرفه ­ای برای شرکت مادر می­ باشد.

 

 

شرکت منشور هنر بامداد

موضوع فعالیت:  تحقيقات بازار، ايده پردازي ، برنامه ريزي استراتژيک و عملياتي بازاريابي غير هرمي غير شبكه اي، طراحي سيستم هاي اطلاعات بازاريابي غير هرمي غير شبكه اي و اتوماسيون فروش ، برگزاري و شرکت نمايشگاه هاي داخلي و خارجي ، خريد ، فروش ، توزيع ، ايجاد شعب و دفاتر نمايندگي در زمينه موضوع فعاليت شركت در داخل و خارج از كشور

  شماره ثبت: 53560

  شناسه ملی: 14009453664

  سرمایه:  1.000.000.000 ریال

  مدیرعامل: سرکار خانم محبوبه خادم

  میزان مشارکت هلدینگ: 47 %

  ایمیل: manshourhonarbamdad@gmail.com

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.