• آشنایی کلی ساختار سازمان :

شرکت توسعه ورزش امید جوانان اولین هلدینگ ورزشی گردشگری فعال در کشور می باشد که به واسطه ی ساختار هلدینگ دارای فعالیت و زیرساخت در 6 بخش ورزشی، گردشگری، مالی، حقوقی، فنی مهندسی، اداری ( آموزش، روابط عمومی و تبلیغات ) است.

از جمله مزایای شرکت امید جوانان که منجر به استقبال عمومی و وجه تمایز با سایر هلدینگ ها شده، فعالیت این شرکت در بازار سرمایه و تسلط بر مدل های جذب سرمایه، سرمایه گذاری در پروژه های زود بازده و فعالیت در این بازار از طریق متخصصان مالی است.

 

  • روند مراجعه و ورود به شرکت :

 

1- مشاهده سایت شرکت و کسب اطلاعات از بازار سرمایه

2-در صورت نیاز استفاده از  :

الف ) دوره های رایگان اشنایی با بازار سرمایه(چهارشنبه ها 16 تا 18)  

ب ) نشست های تحلیلی رایگان (شنبه ها 16 تا 18 ) 

ج ) ثبت نام در دوره های آموزشی

3- اشنایی با مدل های همکاری شرکت توسعه ورزش امید جوانان

4-تصمیم به پیوستن به خانواده امید جوانان و عقد قرارداد

امکانات و مزایای همکاری و پیوستن به خانواده امید جوانان :

*** استفاده از زیر ساخت های عمومی و تخصصی (جهت اطلاع کلیک کنید ) موجود در شرکت ، در قالب های تعریف شده ،جهت سهولت پیشبرد اهداف  و حل مشکلات در قالب مدل انتخابی همکاری، و در نهایت ایجاد هم افزایی مشترک و تحقق رؤیای شما در خانواده امید جوانان 

 

مراجعه کننده با توجه به فلوچارت ورود به سازمان از طرق زیر وارد سازمان می شود :

 ورود از طریق بازاریاب

ورود از طریق تبلیغات – تیزر- سایت-شبکه های مجازی

ورود از طریق سمینار-همایش –ایونت

ورود از طریق کلاس ها و دوره ها

ورود از طریق معرفی توسط دوستان و همکاران

ورود از طریق بانک های اطلاعاتی موجود

از طریق مدیران خود سازمان

 

شرکت امید جوانان

شرکت توسعه ورزش امید جوانان شیراز به شماره ثبتی 40960 تاسیس شده به عنوان اولین و بزرگترین هلدینگ ورزشی گردشگری کشوربا رویکرد توسعه پایدار فعالیت خود را آغاز نموده و به واسطه ساختار قوی و منسجم خود در طیف وسیعی از پروژه های ورزشی، گردشگری، فرهنگی با هدف ارائه مطلوب ترین و باکیفیت ترین خدمات در مدل های گوناگون سرمایه گذاری و درآمدی و تامین سرمایه با سابقه موفق و تمرکز بر نگرانی های اصلی کارفرمایان، اقدام به بومی سازی استانداردها و توسعه متودولوژی کاربردی و مؤثر و ارائه خدمات تخصصی در زمینه های مختلف از ایده تا اجرا نموده است. از این رو با فراهم سازی محیط کارآفرینی موفق به ایجاد هم افزایی در تمام حوزه های فعالیت خود اعم از ورزشی ،گردشگری،حقوقی، کسب وکار، مدیریت پروژه، بخش مالی و حسابداری، حوزه املاک و بخش سرمایه و .... بوده است. این مجموعه هر روزه با پروژه های جدید و در حوزه های مختلف مواجه بوده و اطلاعات موجود در مجموعه همواره در حال تغییر و به روز رسانی است، بنابراین همواره از طریق راه های ارتباطی با این مجموعه در تماس باشید.