دریک نگاه

__________________________________________________________________

هلدینگ امید جوانان برای ورود به پروژه های مختلف و سرمایه گذاری روی آن ها و یا جذب سرمایه گذار برای پروژه های خود در یک چارچوب و اسلوب کلی اقدام می نماید و خارج از این چارچوب به پروژه ها ورود نمی کند. استراتژی های این هلدینگ که توسط کارشناسان و متخصصان کلیدی بررسی و نوشته شده است از قرار زیر می باشد.

  • پروژه بایستی منجر به تولید ارزش افزوده، دانش، مهارت و اشتغالزایی شود و در غیر اینصورت هلدینگ امید جوانان به آن ورود نخواهد کرد.
  • هر پروژه جهت ورود باید حداقل دارای یک ویژگی منحصر به فرد از نظر مکان، مزایای اقتصادی، نوع شناسی، فرآیند و ... باشد.
  • هر پروژه بایستی از کانال واحد حقوقی  هلدینگ امید جوانان جهت بررسی های اولیه و کارشناسی مسائل حقوقی پروژه ورود نماید. پس از تأیید واحد حقوقی و سپس بررسی کارشناسان واحد مالی و بازرگانی و واحد فنی-مهندسی، پروژه مذکور آغاز می گردد.
  • عایدی های پروژه علاوه بر سودآوری مالی بایستی افزایش ارزش برند و ارزش سهام امید جوانان را در پی داشته باشد.

هلدینگ امید جوانان علاوه بر شفاف سازی محیط و محتوای پروژه، از ایده تا بهره برداری، همراه و همگام پروژه می ماند و توانایی انجام تمام امور زیر را دارد.

خدمات ورزشی

موضوع شرکت نیز حول فعالیت ورزشی و استعدادهای ورزشی می باشد، ورزشکارانی که قهرمانان مدال آور هستند یا دارای موافقت اصولی می باشند، می توانند با همکاری شرکت امید جوانان به درآمدزایی برسند. (اطلاعات بیشتر)

خدمات گردشگری

خدمات گردشگری امید جوانان در واحد گدشگری در خصوص پروژه های گردشگری و آژانس های گردشگری خدمات خود را ارائه می دهد. (اطلاعات بیشتر)

خدمات آموزش

بخش آموزش ما حیطه فعالیت خود را آموزش های مرتبط با مباحث مختلف بر اساس آخرین متدها و استانداردهای روز دنیا و نیازهای آموزشی موجود در سطح ایران قرار داده است. (اطلاعات بیشتر)

خدمات حقوقی 

بررسی مسائل ثبتی-بین الملل-قراردادها و ... شامل صحت و تک برگ کردن اسناد، حل مسائل معارضین و تفکیک اراضی، اخذ مجوزهای لازم از جمله تغییر کاربری و مجوزهای خاص (اطلاعات بیشتر)

 حسابداری و مالی

درنظر گرفتن هزینه ها و کاهش آن، بررسی سهام و ارزان ترین منابع تامین مالی و مدلهای تامین سرمایه  (اطلاعات بیشتر)

روابط عمومی و تبلیغات

ارائه  تبلیغات مناسب با هر کسب وکاری .این تبلیغات به روش های مختلف در واحدهای روابط عمومی شرکت شکل میگیرد تا به کسب و کار شما برای برند شدن یا فروش بیشتر و یا جذب سرمایه کمک شایانی باشدامروزه در عصر ارتباطات پيشرفته، گردهمايي‌ها در زمره موفق‌ترين راه‌ها جهت اصلاح روندها و تحقق چشم‌اندازهايي روشن در عرصه‌هاي مختلف محسوب مي شود. (اطلاعات بیشتر)

بازرگانی

واحد بازرگانی شرکت توسعه ورزش امید جوانان ، زیر مجموعه بخش مالی سازمان بوده و بر این اساس در حوزه های مختلف، در قالب مدل های همکاری شامل قراردادی،ساختار مشترک ، مدل سرمایه ای اقدام به همکاری می نماید. (اطلاعات بیشتر)

فنی و مهندسی

بخش فنی مهندسی هلدینگ امید جوانان در راستای اجرای سیاست های مدون و اهداف تعیین شده ی شرکت، ساختار خود را در تمام حوزه های فنی مهندسی از قبیل "عمران و شهرسازی، برق و الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مکانیک، صنعت نفت،گاز و پتروشیمی و انرژی،کشاورزی ،صنایع غذایی و صنعت و معدن" شکل داده است. (اطلاعات بیشتر)

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 4 اداری واحد 615

تلفن 07136257892 و 07136257743 و 07136239039

مسئول دفتر :                              09178383901                

مالی و حقوقی:                             09178383902

مهندسی:                                           09908142900                

بازرگانی:                                            09908142901

آموزش و روابط عمومی:            09908142902                  

فروش:                                             09908142903                        

فکس:                                             02143850671

ایمیل:                     info@omidjavanan.com