در این مدت موفق به تملک بیش از 42 هکتار از اراضی مورد نظر به ارزش کارشناسی بیش از 60 میلیارد ریال (بر اساس کارشناسی در سال 95) گردید.

این در حالیست که صرفا مجموع ارزش امتیازات، مجوزهای اخذ شده و سایر طرح‌ها، بدون در نظر گرفتن سود، درآمدها، ارزش شرکت های تابعه، زمین‌ها و سایر دارایی‌ها، در سال 1399 ارزش دارایی‌های شرکت به رقمی بالغ بر سیصدمیلیارد ریال رسید که اگر موارد مذکور را نیز در نظر بگیریم، سرمایه غیر ثبتی شرکت به رقم نهصد میلیارد ریال خواهد رسید.

بدیهی است با توجه به رشد 8300 برابری شرکت طی هفت اول فعالیت خود (یعنی معادل 120 هزار درصد بصورت سالیانه) و همچنین رشد 10 برابری (معادل 100 هزار درصد) غیر ثبتی طی یک سال (سال1400) و به استناد مستندات موجود، با اطمینان میتوان این شرکت را یکی از شرکت های سود ساز، ارزنده، پیشرو و صاحب سبک در زمینه ساخت روستا شهرهایی پاک و مدرن با رویکرد توسعه پایدار در تمام ابعاد دانست.

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.