معاونت حقوقی (مؤسسه حقوقی عدالت­ گستران زیتون):

مؤسسه حقوقی عدالت­ گستران­ زیتون به شماره ثبت 3454 با حضور وکلا و حقوقدانان مجرب فعالیت خود را، از سال 1396 با هدف بهبود عملکرد حقوقی کسب­ و کارها و جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی آغاز نمود، عمده فعالیت این مؤسسه در حوزه قانون تجارت بوده و با توجه به توانمندی وکلای خود در حوزه قانون تجارت موفق به جذب پروژه ­های حقوقی شرکت توسعه ورزش امیدجوانان شیراز  با بیش از 20 شریک­ تجاری و شرکت تابعه شد و رسیدگی به امور حقوقی این مجموعه شرکت­ ها را بر عهده گرفت. 

لیکن پس از همکاری با این مجموعه گسترده، با تمرکز بر حوزه ­های سهام شرکت ­ها جهت توسعه و پیشبرد به سمت بازار سرمایه، امور ثبتی و مجوزها، قراردادنویسی، دعاوی و املاک ساختار خود را هدفمندتر از پیش، کامل نمود. تیم­ سازی مداوم و ایجاد فضای همکاری با رقبا بیانگر عملکرد حرفه­ای این مؤسسه می ­باشد که از یکسو منطبق با استراتژی ­های تعریف شده مجموعه امیدجوانان و از طرفی همسو با اهداف مؤسسه حقوقی زیتون می باشد.

چشم­انداز:

متمایز و متمرکز بر ایجاد ساختارهای قانونی جهت استفاده بهینه از فرصت­ ها و چالش ­های شرکت­ ها در راستای رشد و تعالی آن­ها مبتنی بر استراتژی بازار سرمایه در سطح بین الملل.

مأموریت:

مأموریت این مؤسسه به گونه ­ای است که فرصت­ ها را شناخته و در راستای به ثمر رسیدن فرصت­ ها و رشد و شکوفایی آن­ها قدم بر می­دارد و با تدوین رویکرد تجاری مشخص، اطمینان حاصل می­ نماید که خدمات خود را با ارائه راهکارهای مناسب و استراتژیک فرهنگ مشاوره حقوقی گام به گام با هدف دستیابی به عدالت اجتماعی در بستر جامعه گسترش دهد. این مهم با موارد زیر محقق می­ شود:

1. ایجاد همکاری و هم ­افزایی بین وکلاء و متخصصان در قالب تیم ­های مجزا در حوزه­ های مختلف حقوقی

2. تمرکز بر ارتقاء سطح دانش حقوقی مدیران شرکت­ ها به صورت فراگیر در سطح کلان با هدف کاهش مخاطرات حقوقی شرکت آن­ها

3. ایجاد زمینه­ های ارتقاء مهارت حرفه ­ای کارشناسان حقوقی با تفکر شایسته سالاری به واسطه آموزش و ارجاع در سطوح خرد تا کلان

4. ایجاد بستر مناسب قانونی جهت رشد و توسعه اقتصادی شرکت ­ها

 

 

موسسه حقوقی زیتون

موضوع فعالیت: حل مسائل حقوقی در زمینه امور ثبتی و مجوزها- امور قراردادها- امور سهام- امور ملکی و پروژه ها- امور بین الملل

  شماره ثبت: 3454

  شناسه ملی: 14006808403

  سرمایه: 1،380،000،000 ریال

  مدیرعامل: فاطمه خادم

  میزان مشارکت هلدینگ: 35%

  آدرس سایت: www.zeytounco.com

  ایمیل: info@zeytounco.com

  اینستاگرام: zeytoun_co

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.