شرکت توسعه ورزش امیدجوانان با هدف ساخت اولین روستا شهر هوشمند و سالم ایران در تمام ابعاد با رویکرد توسعه پایدار در زمینی به مساحت 3500 هکتار با قابلیت توسعه تا 8500 هکتار واقع در منطقه‌ای استراتژیک به لحاظ زیرساخت‌های ارتباطی، تاریخی، منابع طبیعی، گردشگری، اقتصادی و اجتماعی در سال 1393 با سرمایه اولیه 10 میلیون ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری شیراز با شماره 40960 ثبت و تا سال 1400 توانست رشد 8300 برابری را طی 7 سال تجربه و ارزش خود را به83 میلیارد ریال رساند . همچنین در این مدت موفق به تملک بیش از 42 هکتار از اراضی مورد نظر به ارزش کارشناسی بیش از 60 میلیارد ریال (بر اساس کارشناسی در سال 95) گردید.

این در حالیست که صرفا مجموع ارزش امتیازات، مجوزهای اخذ شده و سایر طرح‌ها، بدون در نظر گرفتن سود، درآمدها، ارزش شرکت های تابعه، زمین‌ها و سایر دارایی‌ها، در سال 1399 ارزش دارایی‌های شرکت به رقمی بالغ بر سیصدمیلیارد ریال رسید که اگر موارد مذکور را نیز در نظر بگیریم، سرمایه غیر ثبتی شرکت به رقم نهصد میلیارد ریال خواهد رسید.

بدیهی است با توجه به رشد 8300 برابری شرکت طی هفت اول فعالیت خود (یعنی معادل 120 هزار درصد بصورت سالیانه) و همچنین رشد 10 برابری (معادل 100 هزار درصد) غیر ثبتی طی یک سال (سال1400) و به استناد مستندات موجود، با اطمینان میتوان این شرکت را یکی از شرکت های سود ساز، ارزنده، پیشرو و صاحب سبک در زمینه ساخت روستا شهرهایی پاک و مدرن با رویکرد توسعه پایدار در تمام ابعاد دانست.

شایان ذکر است این شرکت جهت برنامه ریزی، طراحی و ساخت آرمان شهر مورد نظر خود که با شناخت کامل و جامع دو پدیده محیط و انسان، امکان پاسخ به تمام نیازهای جسمی و ذهنی انسان را داشته باشد (به عنوان مهمترین کاربر امکانات و فضاهای شهری) در راستای گسترش ساختار و تکمیل تیم خود، با شناسایی تخصص‌های مورد نیاز، اقدام به همکاری و شراکت با شرکت-های فعال و منتخب در سه سطح معاونت، میانی و اقماری در ابعاد و پروژه‌های مختلف در قالب یک هلدینگ شهرساز نمود.

 

حوزه ­های تخصصی شناسایی شده در این راستا عبارتند از:

  1. استراتژیک
  2. حقوقی
  3. مالی
  4. برندینگ
  5. فنی زیربنایی
  6. اقتصادی – بازرگانی
  7. ورزشی
  8. سلامت
  9. گردشگری

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.