معاونت ورزشی ( شرکت راشا مهر اردیبهشت ) :

شرکت راشا مهر اردیبهشت با هدف ارتقاء سلامت جسم افراد جامعه و همچنین کمک به پیشرفت ورزش و حمایت از ورزشکاران به عنوان یک شرکت مادر با زیر مجموعه ­هایی که در ذیل آمده است با شماره ثبت 52043 شروع به فعالیت نمود :

1 – توپی راکتی ( شرکت آیریس ستاره لوتوس )

2 – پایه و همگانی

3 – رزمی و نمایشی

4 – جانبازان و معلولین

5 – بین الملل

 

همچنین در این بخش علاوه بر ترغیب و تشویق عموم جامعه و گسترش فرهنگ ورزش اهداف فراتری مد نظر است که از آن جمله می­توان به ایجاد ساختاری مشخص جهت تشکیل تیم ­های ورزشی ، استعدادیابی و ... نام برد .

 

اهداف و مأموریت :

معاونت ورزش امید جوانان جهت ارتقاء سطح سلامتی جامعه و نشاط اجتماعی با بهره­ گیری از تمامی ظرفیت ­های حقیقی و حقوقی موجود به منظور توسعه زیرساخت ­ها ، تربیت روحیه ورزشکاری ، ورزش ­خواهی و حمایت از از رشد علمی و حرفه ­ای ورزش قهرمانی با رویکرد عدالت محوری و فرهنگی کردن میادین ورزشی و همچنین ساماندهی ظرفیت­ های کشور جهت شناسایی ، حمایت و تقویت استعدادهای روحی ، اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی جوانان و ارتقاء مشارکت آنان در توسعه و تعالی کشور فعالیت می­ نماید .

 

 

در تماس باشید

آدرس :   مجتمع بین الحرمین ، بلوک الف ، طبقه 1 ، واحد A24

تلفن :      07137391496                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.