واحد بازرگانی هلدینگ امید جوانان، در حوزه های مختلف، در قالب مدل های همکاری شامل قراردادی،ساختار مشترک ، مدل سرمایه ای اقدام به همکاری می نماید .

     در راستای این همکاری با مراجعه "شرکت ها ، کارخانه ها و پروژه های گوناگون (BOT) "، تلاش خود را بر پایه حل مشکلات و عارضه یابی در واحدهای تولیدی و خدماتی ، با رویکرد توسعه و ارتقاء ، همچنین اخذ نمایندگی انحصاری فروش در جنوب کشور و همچنین صادرات و واردات قرار داده است .

       حوزه های فعالیت بخش بازرگانی در 8 بخش و 146 قسمت ، به شرح زیر می باشد :

 1. بخش پزشکی و درمانی ( شامل 8 قسمت)
 2. بخش مواد و صنایع غذایی ( شامل 18 قسمت)
 3. بخش برندینگ و نمایندگی فروش ( شامل 32 قسمت)
 4. بخش خدمات و حمل و نقل ( شامل 33 قسمت)
 5. بخش تأسیسات ، ساختمان و معادن ( شامل 26 قسمت)
 6. بخش نقلیه،قطعات و لوازم یدکی ( شامل 10 قسمت)
 7. بخش علمی/ورزشی/هنری/سرگرمی ( شامل 11 قسمت)
 8. بخش بین الملل ( شامل 8 قسمت)

برخی از همکاران و شرکای تجاری 

 1. نمایندگی انحصاری ترمووود با برند Tanitumber  از ترکیه
 2. کارخانه تولیدی کاوان صنعت سرو پایا(تولید کننده بلوک های اتوکلاو نشده گازی و ملاتهای آماده)
 3. کارخانه تولیدی مواد غذایی مهرگان (تولید کننده انواع ترشیجات،مرباجات و ...)
 4. کارخانه تاپ پلاستیک
 5. کارخانه فرآوری چوب فارس ( تولید ترمووود )

 هلدینگ امید جوانان با هدف توسعه پایدار و اشتغال زایی و کارآفرینی ،گامی نو در عرصه ارتقاء صنعت ، تولید ،خدمات خرید و فروش برداشته که منجر به ایجاد هم افزایی و ارتباطلات اثربخش خواهد شد .

 با پیوستن به گروه بازرگانی خانواده امید جوانان ،علاوه بر جلب مشتری و افزایش مخاطب می توانید ، با استفاده از تجربیات این مجموعه در بازار سرمایه ، قدمی جدید در راستای تبدیل سرمایه پروژه های BOT به سرمایه گذاری ماندگار و قابل توسعه همچنین سرمایه گذاری در بخش های متفاوت به تناسب اهداف و ایده آل هایتان با اطمینان خاطر از آینده ای درخشان ، بگذارید .

 

 

 

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.