پکیج استفاده از خدمات در زیر ساخت های عمومی 

این پکیج با رویکرد ایجاد هم افزایی مشترک بواسطه انجام کار تیمی و با هدف هموار نمودن مسیر پیاده سازی امور از طریق افزایش کیفیت خدمات و کاهش زمان انجام آن و در نهایت جلب رضایت مستمر مشتریان گرانقدر، طراحی شده است.                                                                    

شایسته است که اولویت ما جلب رضایت و افزایش بهره وری، از طریق بهبود مستمر با استفاده از اعلام نظرات مخاطبان و مشتریان و همکاران محترم می باشد . لذا خواهشمند است همواره یاری رسان ما در این امر، با ارائه نقطه نظرات خود از طریق کلیه شبکه های ارتباطی شرکت توسعه ورزش امید جوانان، باشید .

1. مشاوره

در این مدل امکان استفاده از مشاوره در 5 بخش بنا به انتخاب متقاضی ،جهت دریافت برترین پیشنهادات با تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و بررسی فرصت ها و تهدیدها (SWOT) ، در زمینه های حقوقی ، مالی ، تبلیغات و بازاریابی، طرح و برنامه، آموزش وجود دارد .

*** جزئیات شرایط استفاده از مشاوره در فرم قرارداد موجود است .

2. پیاده سازی و اجرا

در این مدل فرد متقاضی با انتخاب از بین خدمات موجود در بخش های مختلف ، درخواست خود را به شرکت اعلام نموده و بواسطه قرارداد همکاری، از نرخ ویژه، جهت انجام و پیاده سازی،استفاده خواهد نمود.

*** جزئیات شرایط استفاده از نرخ ویژه در قرارداد می باشد .

3. مشاوره، پیاده سازی و اجرا، مشارکت در فروش با رویکرد افزایش بهره وری

در این مدل کلیه امور مشاوره ، پیاده سازی و اجرا در تمامی بخش ها انجام شده و علاوه بر آن مشارکت در بخش فروش ، با رویکرد افزایش میزان درآمد یا دارایی (بسته به موضوع کاری متقاضی)  تا درصد مشخص ، به شرط تبدیل به ساختار مشترک و انتقال سهام شرکت متقاضی به میزان مورد توافق به هلدینگ امید جوانان در انتها ، انجام می شود .

*** جزئیات و آیتم های تخصصی در هر یک از زمینه های خدماتی شامل حقوقی،مالی،رتبلیغات و بازاریابی، طرح و برنامه، آموزش به پیوست قرارداد می باشد و جهت اطلاع تمامی همکاران و مشتریان محترم ،بنا به تقاضا ارسال خواهد شد .

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.