اصلاح ساختار

 

تشکیل همه سازمان ها، از مراحل "حقوقی ثبت و تاسیس شرکت، نام، برند و ..." شروع شده و بعد از آن سایر سیستم ها ایجاد می شود. لذا تیم هلدینگ امید جوانان با استفاده از بخش های تخصصی، اقدام به بازنگری و مهندسی مجدد کلیه سیستم های حقوقی، مالی، اداری، مدیریتی، فروش و ... نموده و از طریق اصلاح ساختارها، منجر به استانداردسازی و طی نمودن روال و ضوابط قانونی و نهایتاً انطباق با سیستم های به روز دنیا به ایجاد هم افزایی در دهکده جهانی می گردد.

توسعه

 

هلدینگ امید جوانان در راستای اهداف کارآفرینی و ایجاد بسترهای اشتغال زایی به شرکت های تولیدی و خدماتی و صاحبان مشاغل در چارچوبی جدید و نوآورانه، مسیرهای توسعه را معرفی می نماید.

در صورت تمایل شرکت ها و افراد به حرکت در مسیر توسعه، بعد از ارائه آنالیزهایی که قابلیت اطمینان این مسیر را بصورت شفاف نشان می دهد، اقدام به برنامه ریزی پویا که رشد و چابکی در بازار و بهینه سازی تصمیم گیری ها را موجب می شود، می گردد.

در این زمینه با بهره گیری از همکاران متخصص تیمی تشکیل داده ایم که با در نظر گرفتن هزینه های سرمایه گذاری و بهره برداری، در راستای اهداف بلند مدت و کوتاه مدت اقتصادی با پالایش گروهی سیستم توصیه گری ایجاد کرده و در صورت برنامه پیاده سازی توسعه، مجموعه امید جوانان شما را در کلیه مراحل شامل طراحی، سرمایه گذاری و خرید، استقرار و پیاده سازی، تولید و بهره برداری همراهی خواهد کرد.

تسهیل مسیر در بازار سرمایه

تمایل شرکت ها برای ورود به بازار سرمایه و پیوستن به اقتصاد جهانی، امری اجتناب ناپذیر بوده و لذا برای حرکت در این مسیر هلدینگ ما، با اصلاح ساختارهای حقوقی و مالی- اقتصادی و کمک به ایجاد توسعه ، این مسیر را برای شما تسهیل نموده و گام به گام تا پذیرش و عرضه شما را همراهی خواهد نمود.

 

در مجموعه ما، با بکارگیری دانش تخصصی و استفاده از همکاران در غالب قرارداد یا ساختار مشترک، علاوه بر تسریع حرکت در این مسیر، اهداف اقتصادی شما را دست یافتنی خواهد نمود

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.