۴ شرط اصلی دریافت وام ودیعه مسکن


: 2099

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با اعلام ۴ شرط اصلی برای دریافت وام ودیعه مسکن، گفت: یکی از شروط این است که فرم(ج) متقاضیان مذکور باید سبز باشد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پروانه اصلانی با بیان اینکه ساز و کار اعطای این وام در قالب دستورالعمل بانک مرکزی و وزارت راه و شهرسازی، اجرایی و تعیین می‌شود، افزود: مطابق قوانین و مقررات بانکی، این وام به مستاجر تعلق می‌گیرد، اما به موجر پرداخت می‌شود.

وام مسکن

وی با اشاره به این که برای سه گروه وام 50 میلیون تومانی، 30 و 15 میلیون تومانی در نظر گرفته شده که به ترتیب برای شهر تهران، کلان شهر‌ها و دیگر شهرهاست، افزود: میزان سود ماهانه وام 50 میلیون تومانی حدود 540 هزار تومان، وام 30 میلیون تومانی ماهی 325 هزار  و وام 15 میلیون تومانی160 هزار تومان با نرخ سود 13 درصد است.

وی با تاکید بر این که مستاجران صرفاًَ سود تسهیلات را می‌پردازند و اصل را در پایان سال به بانک بر می‌گردانند، تصریح کرد: با توجه به اینکه منابع، محدود است ناچاریم برای پرداخت آن اولویت بندی کنیم و کسانی که نیازمندتر هستند مشمول استفاده از این وام می‌شوند. گروه‌هایی مانند افراد تحت پوش کمیته امداد، سازمان بهزیستی، زنان سرپرست خانوار، حقوق بگیران، کارگران، مستمری بگیران و بازنشستگان جزو گروه‌های هدف این طرح هستند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: هفته آینده این برنامه اجرایی می شود و متقاضیان استفاه از این وام باید در سامانه نام نویسی کنند که بر اساس اولویت بندی، انتخاب می‌شوند.

در تماس باشید

آدرس :   شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 3 اداری واحد 510

تلفن :      07136239039                 

ایمیل:     info@omidjavanan.com

شرکت امید جوانان

هلدینگ امید جوانان با شماره ثبت 40960 عمده فعالیت‌های خود را با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص به صورت ساختار محور و پروژه محور آغاز نموده است. با توجه به وضعیت صنعت تولیدی و گردشگری و حجم پروژه های نیمه اتمام، این شرکت بر آن شد تا با یک تیم مدیریتی حرفه ای تمرکز خود را بر ارائه خدمات حقوقی، مالی، طرح و برنامه ، تبليغات و بازاریابی و ورود به پروژه های بزرگ ( از ایده تا اجرا) با استفاده از متدهاى روز و دانش فنی و تخصصی قرار دهد، همچنین با همراهی شرکتها جهت ورود به بازار سرمایه، گامی موثر در تحول اقتصاد کشور داشته باشد.