• شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 4 اداری واحد 615
  • info@omidjavanan.com
  • 07136251080

هلدینگ امید جوانان برای ورود به پروژه های مختلف و سرمایه گذاری روی آن ها و یا جذب سرمایه گذار برای پروژه های خود در یک چارچوب و اسلوب کلی اقدام می نماید و خارج از این چارچوب به پروژه ها ورود نمی کند. استراتژی های این هلدینگ که توسط کارشناسان و متخصصان کلیدی بررسی و نوشته شده است از قرار زیر می باشد.

1. پروژه بایستی منجر به تولید ارزش افزوده، دانش، مهارت و اشتغالزایی شود و در غیر اینصورت هلدینگ امید جوانان به آن ورود نخواهد کرد.
2. هر پروژه جهت ورود باید حداقل دارای یک ویژگی منحصر به فرد از نظر مکان، مزایای اقتصادی، نوع شناسی، فرآیند و ... باشد.
3. هر پروژه بایستی از کانال مؤسسه حقوقی زیتون به عنوان بخش حقوقی هلدینگ امید جوانان جهت بررسی های اولیه و کارشناسی مسائل حقوقی پروژه ورود نماید. پس از تأیید مؤسسه حقوقی زیتون و سپس بررسی کارشناسان واحد مدیریت پروژه و واحد کسب و کار، پروژه مذکور آغاز می گردد.
4. عایدی های پروژه علاوه بر سودآوری مالی بایستی افزایش ارزش برند و ارزش سهام امید جوانان را در پی داشته باشد.
5. هلدینگ امید جوانان علاوه بر شفاف سازی محیط و محتوای پروژه، از ایده تا بهره برداری، همراه و همگام پروژه می ماند و توانایی انجام تمام امور زیر را دارد.

خدمات ورزشی

موضوع شرکت نیز حول فعالیت ورزشی و استعدادهای ورزشی می باشد، ورزشکارانی که قهرمانان مدال آور هستند یا دارای موافقت اصولی می باشند، می توانند با همکاری شرکت امید جوانان به درآمدزایی برسند.(اطلاعات بیشتر)

خدمات حقوقی 

شامل بررسی و صحت و تک برگ کردن اسناد، حل مسائل معارضین و تفکیک اراضی، اخذ مجوزهای لازم از جمله تغیر کاربری و مجوزهای خاص  (اطلاعات بیشتر)

 حسابداری و مالی

درنظر گرفتن هزینه ها و کاهش آن، بررسی سهام و ارزان ترین منابع تامین مالی   ( اطلاعات بیشتر)

تبلیغات و اسپانسرینگ

ارائه  تبلیغات مناسب با هر کسب وکاری .این تبلیغات به روش های مختلف در واحدهای روابط عمومی شرکت شکل میگیرد تا به کسب و کار شما برای برند شدن یا فروش بیشتر و یا جذب سرمایه کمک شایانی باشد. امروزه در عصر ارتباطات پيشرفته، گردهمايي‌ها در زمره موفق‌ترين راه‌ها جهت اصلاح روندها و تحقق چشم‌اندازهايي روشن در عرصه‌هاي مختلف محسوب مي شود.  (اطلاعات بیشتر)

مشاوره و مدیریت کسب و کار

واحد مدیریت و کسب و کار شرکت امید جوانان با هدف حداکثرسازی اثربخشی و کارآیی و تکیه بر فرهنگ حمایتی با به­ کارگیری مدیران و مشاوران خبره و توانا در برنامه­ ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل در تمامی حوزه­ های مدیریت و بهینه­ سازی به مشتریان این حوزه از فعالیت شرکت، هم اکنون، در سه مدل خدمات خود را ارائه می­کند؛ مدیریت پروژه، ادغام و یا واگذاری، برون­سپاری پروژه­ های مشاوره­ ای و مدیریتی.     (اطلاعات بیشتر)

طرحی و شهرسازی

از ایده تا اجرا با شما هستیم.

شهر ایرانی با مهندسی 5000 ساله خود، جلوه کامل پایداری است. نگاه به گذشته شهر ایرانی، در عین به کارگیری انرژی های به روز دنیا در راستای رسیدن به پایداری، اساس کار ما را تشکیل می دهد. انجام خدمات مطالعاتی و بررسی­های کلی و اولیه، شناخت وضع موجود، تحلیل و تجزیه، نیازسنجی کاربری­ها و تعیین سرانه­ها، تدوین ایده ­های اصلی طراحی و تهیه طرح کاربری اراضی پیشنهادی و پلان حجمی پروژه جزئی از خدمات این بخش است. (اطلاعات بیشتر)