• شیراز معالی آباد مجتمع تجاری-اداری آفتاب طبقه 4 اداری واحد 615
  • info@omidjavanan.com
  • 07136251080

شركت  امید جوانان  با هدف مشاركت در اعتلاي صنعت كشور، ايجاد اشتغال و كارآفريني و نيز تربيت نيروهاي انساني مولد و ماهر، در سال 93 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 40960 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی شیراز به ثبت رسیده است. با سرمايه گذاري صددرصد خصوصي و طرح ايجاد چندين مجموعه پايه گذاري و فعاليت خود را آغاز نمود. اين شركت مادر، در مدت كوتاهي توانسته ضمن ايجاد زير ساختهاي مناسب، با برنامه ريزي هاي مدون، بهره گيري از دانش روز و جذب نيروهاي متعهد و متخصص، سرمايه گذاري هاي كلاني در منطقه انجام داده، تا با هدف تلاش در ارتقاي صنعت، عمران و آباداني كشور و نيز حضور فعال در بازارهاي منطقه و جهان، سهم كوچكي از دِين خود را به ايران ادا نمايد. به طوري که در حال حاضر هلدينگ امید جوانان، یکی از بزرگترين شرکتهای سرمايه گذاري در جنوب کشور مي باشد. روند توسعه در اين گروه بسيـار سـريع بوده و با استفـاده از فرصت هاي بوجـود آمده و برنامه ريزي هاي منظم و آگاهانه، توانسته است با ظرفيت سازي مناسب و ايجاد شركتهاي گردشگری، ورزشی و خدماتی در زير مجموعه های تخصصي ، نام خود را در جاي جايِ ميهن پهناورمان به عنوان يك پديده مطرح سازد .

همچنين ايــن شــرکـت با تــکيـه بـــر توانمندي هاي کارکنان متخصص خود، توانسته است هـــزاران فـــرصت شــغـلي مستقيــم و غيرمستقيـم ايجـاد نمايد كه در اشتغال زايي منطقه تاثير بسزايي داشته است.

 

اهداف شرکت به شرح زیر می باشد:

مشارکت در پروژه های ورزشی،گردشگری و سایر شرکتها، پروژه های سودآور و تیم های ورزشی

تهیه زمین، خرید یا مشارکت در پروژه ها و ایده ها همراه باارائه خدمات اقتصادی، فنی، مالی، اعتباری، سرمایه گذاری، حقوقی، مالی، طراحى و انجام فرايند تبليغات، مطالعات بازار، مدل های تامین سرمایه و فروش پروژه‌هاى بزرگ و مطرح ساختمانى كشور، با استفاده از شیوه های بروز بازاريابى و مهندسى فروش دنيا

اشتغال زایی، فرهنگ سازی، جذب توریسم

فراهم آوردن امکانات مناسب تفریحی  و محیطی امن وپاک برای خانواده ها

راه اندازی صنایع تبدیلی با رویکرد زیست محیطی و صنایع سبز

تسهیل امر سرمایه گذاری برای اشخاص حقیقی وحقوقی

تهیه روش های لازم به منظور اداره، اصلاح، ادغام و … یا فروش سهام

استعدادیابی هنری و ورزشی